Vonné kompozice Salus

Vonná kompozice je směs esenciálních olejů, které se vzájemně podporují ve svých aromaterapeutických účincích a svou harmonií vůní vytvářejí jedinečný produkt okouzlující smysly. Některé kompozice uklidňují a uvolňují, některé povzbuzují, některé pročistí vzduch, jiné zpříjemní Vánoční svátky. Jsou vhodné do aromalamp i difuzérů.

KOUZLO VÁNOC        Vonná směs hřejivých esenciálních olejů z hřebíčku, skořice a svěžích citrusů navodí kouzelnou vánoční atmosféru a příjemně uvolní mysl. Složení: jedle, borovice, citron, skořice, ho-sho, neroli, hřebíček, kadidlovník, badyán.

POHÁDKA VÁNOC        Jemná směs esenciálních olejů s vůní citrusů, jehličí, dřevin a vánočního koření krásně provoní prostory. Složení: citron, pomeranč, jedle sibiřská, badyán, grep, skořice, kafrovník, kadidlo, borovice, hřebíček, jedle bělokorá, cedrové dřevo.

VÁNOČNÍ HVĚZDA        Vonná přírodní směs s vůní perníkového koření a citrusů. Navodí příjemnou vánoční atmosféru a zpříjemní sváteční okamžiky. Složení: pomeranč, jedle, citron, badyán, grep, skořice.

VESELÉ VÁNOCE     100% přírodní směs s vůní skořice, smrku a citrusů příjemně osvěžuje prostory a navozuje hřejivou vánoční atmosféru.

ZIMNÍ KOUZLO      Lehounce kořeněná 100% přírodní směs s jemnou vůní oblíbených jehličnanů navodí atmosféru pobytu v hlubokém zasněženém lese. Pomáhá k uvolnění dýchacích cest, čistí vzduch a odbourá fyzické i psychické napětí. Složení: jedle, borovice, túje, jalovec

PRO DĚTI      Hravá vůně s tóny mandarinky napomáhá soustředění, zmírňuje napětí a navozuje pocit pohody. Doplněná o mátu posiluje dýchání a přispívá k tišení bolesti. Kombinace esenciálních olejů byla pečlivě zvolena tak, aby byla příjemná dětem. Složení: esenciální oleje pomeranč, citron, mandarinka červená, grep, máta kadeřavá

EUKA-MINT    Osvěžující spojení 100 % esenciálních olejů eukalyptu a máty peprné. Je vhodný při chřipce a nachlazení. Příznivě působí na dýchací cesty, uvolňuje dutiny při rýmě a usnadňuje dýchání. Potlačuje pocit únavy, stimuluje mozkovou činnost a podporuje soustředění. Pročišťuje vzduch pohlcováním různých pachů.

ANTI-TABÁK     Přírodní směs s citrusovou vůní pohlcuje nepříjemné pachy nejen od cigaret. Pročišťuje a osvěžuje okolní vzduch a podporuje dobrou náladu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.